Hakkımızda

CESURSAN 1987 senesinde 4. Sanayi Sitesi Bornova İzmir adresinde Mekanik Tesisat, Isıtma, Soğutma ve Makine Sanayi sektörlerinde kullanılan tank imalatları ve bombe pres işleri ile ticari hayatına başlamıştır. Firmamız yıllar ilerledikçe, gelişen teknoloji ve ihtiyaçlara uyum sağlamak için daha etkin ve daha nitelikli bir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

CESURSAN 2014 yılından itibaren Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde 2500 m2 kapalı,1500
m2 açık alana sahip üretim tesisinde, Tarımsal Sulama Filtre Sistemleri ve Basınçlı Basınçsız Kap ürünleri ile faaliyetini devam ettirmektedir. Öncelikli Tarım, İnşaat, Isıtma-Soğutma sektörüne hizmet veren tüm Mekanik Tesisat Taahhüt ve uygulayıcı firmalara üstün kalite ve ekonomik fiyat anlayışı ilkesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

CESURSAN Misyonunu, ülkemiz insanına faydalı ve modern ürünler sunmak, hızla gelişen ülkemizde çağdaş bir yaşam kurma sürecine katkı sağlamak, tüketicinin yaşam standardını yükselterek mutlu ve başarılı bir geleceğe ışık tutabilmek amacı oluşturmaktadır.

CESURSAN Vizyonunu, sektöründe yurt içi ve yurt dışı pazarda üretim ile rekabet gücü yaratan bir firma ve çözüm ortağı olarak belirlemiştir.

CESURSAN, gelişen teknoloji ve gelişen ihtiyaçların hizmette yeterlilik sınırını yükselttiği bilinci ile daha etkin, daha nitelikli bir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm imalat ve hizmet süreçlerinde kaliteye önem veren firmamız birçok ürün sertifikasına sahiptir. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi anlayışı ile yönetilmekte olan firmamız, ISO ve CE belgelendirme kalite çalışmalarını tüm ürünlerimizde geçerli kılabilmeye dönük çalışmalarına devam etmektedir.

CESURSAN üretim ve satış-pazarlama süreçlerini dünyada yaşanan globalleşme sonucu, uzmanlaşma ve en iyiyi ortaya koyabilme gerekliliğini tüm çalışmalarına yansıtan, müşteri ilişkileri ile ticari bağlarını güçlendirebileceğini bilen, teknik eğitim destekli kalite kontrol ve satış sonrası destek ile hizmet boyutunu farklılaştıran, güçlü, dinamik, heyecanlı ve sektörüne hakim bir iş ortağıdır.Daima iyilik ve güzellikleri paylaşmak dileğiyle,

Saygılarımızla..